niedziela, 3 grudnia 2017

szarości nigdy dość

uwielbiam je i nie prędko mi się znudzą. Ten grafitowo-stalowy len jest jednym z moich ulubionych, lubię z nim pracować, jest miękki i wychodzą z niego piękne obrusy, pościele, zasłony, fartuchy i wiele innych rzeczy. Dobrze komponuje się z wieloma kolorami. Poniżej bieżnik z frędzlami w wersji grafitowej i biało-grafitowa pościel - nie mogę jej pokazać w całej okazałości ponieważ to king size.


***

ściskam Was cieplutko i życzę cudownego okresu adwentu. Cieszcie się nim, czerpcie całą radość, napawajcie się aromatami i atmosferą


Marta3 komentarze:

 1. Piękne inspiracje można znaleźć u Ciebie. A ja obecnie bardzo ich potrzebuję:) Niedługo odbieram moje pierwsze mieszkanie (gdyby ktoś był zainteresowany to naprawdę polecam ofertę tego dewelopera: mieszkania Dębniki Kraków) i cały czas je urządzam. Lubię się bawić w takie rzeczy, dlatego postanowiłam, że cały wystrój wnętrz zrobię sama bez niczyjej pomocy:)

  OdpowiedzUsuń

 2. 40 Funny Illustrations Proves That The World Has Changed For The Worse https://goo.gl/mE6zfU

  55 Funny Illustrations of Two Kinds Of People In The World https://goo.gl/6GbZPy

  45 Illustrations presenting the Brutal Realities of Life https://goo.gl/dmCEkW

  Funny Illustrations Of Living As a Giraffe Or a Crocodile https://goo.gl/9sZWH3

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, szarość modna jest w każdymn powmieszczeniu :) U nas jest jej bardzo dużo, łamię ją tylko pastelami oraz zielonymi roślinami. Szczególnie w sypialni. Mamy też świetne ekologiczne materace antyalergiczne, które jak najbardziej pasują do mojej koncepcji zdrowego i przytulnego domu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...